Hotel Oriente

***
Coso, 11-13, Saragossa, 50003, Spain
Online rezervace. Ceny od EUR69.
Máme k dispozici živé operátory, prosím zavolejte
Zobrazit všechny fotografie v galerii

Online rezervace
Ceny od EUR69

nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zobrazit ceny
Pokoj
Pokoj
☰
Wi-Fi zdarma
Parkování k dispozici
Poslat tuto stránku

Hotel Oriente je 3 hvězdičkový hotel výhodně situován v Zaragoza. Hosté mohou využít služeb místní půjčovny aut. Naše vstřícná recepce je připravena vám 24 hodin denně pomoci s jakýmkoliv řešením nebo dotazem.

Hotel má bezbariérové přístupy v celém areálu.

Pro bezpečnost a klid v duši, je každý pokoj vybaven trezorem. Ve veřejných prostorách poskytujeme bezplatný přístup k internetu.

Celý objekt je zcela nekuřácký.

Zobrazit více »

Otázky a Odpovědi

Hotel Oriente Pokoje

Dvojitý městský
2 Dvě oddělené postele 18 m2
Minibar, Trezor, Televize, Telefon, Klimatizace

2 Samostatné postele

194 čtverečních stop

Internet - Bezplatné WiFi

Zábava - 32palcová TV s plochou obrazovkou

Strava a Pití - Minibar (poplatky se mohou vztahovat)

Spaní - Přikrývka a povlečení z peří

Koupelna - Soukromá koupelna, vana nebo sprcha, fén a bidet

Praktické - Sejf, psací stůl a telefon; na vyžádání jsou k dispozici bezplatné dětské postýlky

  >>
Dvojitý Ikona (Vistas Calle Principal + Albornoz + Cafetera)
2 Dvě oddělené postele
Minibar, Trezor, Televize, Telefon, Klimatizace

2 samostatné postele

Uzavřený pokoj proti hluku

Internet - Bezplatné WiFi

Zábava - 32palcová plochá televize

Stravování a pití - Minibar (poplatky se mohou vztahovat)

Spánek - Péřová přikrývka a povlečení

Koupelna - Soukromá koupelna, vana nebo sprcha, fén a bidet

Praktické - Trezor, psací stůl a telefon; na vyžádání zdarma dětská postýlka

  >>
Twin Urban View (Vistas Calle Principal) - Dvoulůžkový pokoj s výhledem na město
2 Dvě oddělené postele
Minibar, Trezor, Televize, Telefon, Klimatizace

2 Samostatné postele

Uzavřený pokoj odhlučněný od vnějšího hluku

Internet - Bezplatné WiFi připojení

Zábava - 32palcová plochá TV

Strava a Pití - Minibar (s možnými poplatky)

Spaní - Přikrývka z peří a povlečení

Koupelna - Vlastní koupelna, vana nebo sprcha, fén a bidet

Praktické - Trezor, psací stůl a telefon; na vyžádání k dispozici dětská postýlka

  >>
Pokoje Superior pro čtyři osoby
4 Dvě oddělené postele
Minibar, Trezor, Televize, Telefon, Klimatizace

4 velké jednolůžkové postele

Uzavřený pokoj odhlučněný proti hluku

Internet - Bezplatné WiFi připojení

Zábava - 32palcová TV s plochou obrazovkou

Stravování a pití - Minibar (poplatky se mohou vztahovat)

Spaní - Přikrývka a povlečení z peří

Koupelna - Vlastní koupelna, vana nebo sprcha, fén a bidet

Praktické - Trezor, psací stůl a telefon

  >>
Pokoj Superior Dvoulůžkový s přistýlkou
3 Dvě oddělené postele 18 m2
Minibar, Trezor, Televize, Telefon, Klimatizace

3 lůžka (jednolůžková)

194 čtverečních stop

Internet - Wi-Fi zdarma

Zábava - Plochá televize 32 palců

Stravování - Minibar (může být účtováno poplatek)

Spaní - Přikrývka z peří a povlečení

Koupelna - Soukromá koupelna, vana nebo sprcha, fén a bidet

Praktické - Trezor, psací stůl a telefon; na vyžádání k dispozici dětská postýlka

  >>
Manželská izba (vnútorný dvor)
1 Dvoulůžková postel
Minibar, Trezor, Televize, Telefon, Klimatizace

1 manželská postel

Nabízí soukromou terasu nebo balkón

Internet - WiFi zdarma

Zábava - 32palcová TV s plochou obrazovkou

Stravování a pití - Minibar (účtováno zvlášť)

Spaní - Peřinová přikrývka a povlečení

Koupelna - Vlastní koupelna, vana nebo sprcha, fén a bidet

Praktické - Trezor, psací stůl a telefon; na vyžádání jsou k dispozici postýlky pro kojence zdarma

  >>
Dvojlůžkový pokoj (Zadní část hotelu)
2 Dvě oddělené postele
Minibar, Trezor, Televize, Telefon, Klimatizace

2 samostatné postele

Uzavřený pokoj odhlučněný proti hluku

Internet - Bezplatné WiFi

Zábava - 32palcová plochá TV

Jídlo a pití - Minibar (mohou platit poplatky)

Spaní - Peřinová plachta a povlečení

Koupelna - Vlastní koupelna, vana nebo sprcha, fén a bidet

Praktické - Trezor, psací stůl a telefon; na vyžádání jsou k dispozici bezplatné postýlky pro děti

  >>

Hotel Oriente Služby a vybavení

WiFi zdarma
Parkování k dispozici
Bezplatné WiFi
Bezplatné Wi-Fi
24-hodinová recepce
Úschovna zavazadel

Výtah
Snídaně k dispozici (příplatek)
Nemovitost bez kouření
Zájezdy/pomoc s vstupenkami
Braille nebo reliéfní značení
Slevy na parkování mimo hotel dostupné
Restaurace na místě bezbariérový přístup
Snížené ceny za parkování mimo areál k dispozici

 

Hotel Oriente

Jaké jsou časy příjezdu a odjezdu v hotelu Hotel Oriente?
Hosté se mohou přihlásit od 14:00. Odhlášení je do 12:00.
Které letiště je nejblíže k Hotel Oriente?
Zaragoza, Spain (ZAZ-Zaragoza Airport) se nachází 6.51 mi od ubytování.
Jsou v okolí k dispozici půjčovny aut?
Hosté mohou využít služeb místní půjčovny aut.
Je recepce otevřena 24 hodin denně?
Naše vstřícná recepce je připravena vám 24 hodin denně pomoci s jakýmkoliv řešením nebo dotazem.
Je hotel Hotel Oriente bezbariérový?
Hotel má bezbariérové přístupy v celém areálu.
Mají hotelové pokoje trezory?
Pro bezpečnost a klid v duši, je každý pokoj vybaven trezorem.
Je v hotelu Hotel Oriente zdarma Wi-Fi?
Ve veřejných prostorách poskytujeme bezplatný přístup k internetu.
Je v areálu povoleno kouření?
Celý objekt je zcela nekuřácký.

Hotel Oriente na mapě

📍 Hotel Oriente
Klikněte pro interakci s mapou

 

Zobrazit všechny fotografie v galerii
Hodnocení hostů
“...The staff were great - very friendly, helpful and professional. It's main attraction, however, is its location....”
Zde můžete napsat vlastní hodnocení

Informace o oblasti

    Letiště poblíž Hotel Oriente

    • Zaragoza, Spain (ZAZ-Zaragoza Airport) - 6.51 mi
    • Huesca, Spain (HSK-Pirineos) - 41.23 mi

    Muzea

    • Pablo Gargallo Museum - 564 f
    • Museo Camon Aznar - 0.23 mi
    • Museo de Zaragoza Seccion de Ceramica - 0.38 mi
    • Museo de Zaragoza - 0.39 mi
    • Museo del Puerto Romano - 0.40 mi

Hotele w pobliżu Hotel Oriente

Housed in a charming 18th-century building, Hotel Paris Centro provides a delightful stay in Zaragoza. Located just a short 3-minute stroll from the iconic ...
Hotel Reino de Aragón is in Zaragoza’s historic quarter, 330 ft from Plaza de España. It offers free Wi-Fi, spacious rooms with air conditioning and TV, and ...
This hotel in central Zaragoza is 492 feet from Plaza España and a 9-minute walk from La Seo Cathedral and from El Pilar Basilica. Goya Museum - Camón Aznar ...
NH Collection Gran Hotel de Zaragoza stands as a testament to history with its grand domed foyer and sparkling chandelier. Situated in Zaragoza's bustling ...